Samolepka na zeď Jeskynní lidé 001 - 84x60 cm - výprodej

Chcete stylové a kvalitní Samolepka na zeď Jeskynní lidé 001 - 84x60 cm? Vyberte si z bohatého sortimentu, který jsme pro vás připravili. Značkové Samolepka na zeď Jeskynní lidé 001 - 84x60 cm - výprodej, které vám přinášíme, jsou zárukou kvality a trendy designu.

Samolepka na zeď Jeskynní lidé 001 je ideálním způsobem, jak mít snadno a rychle krásný domov. K výrobě jsou použity nejkvalitnější speciální matné vinylové fólie na trhu určené pro nástěnné aplikace, které po dlouhou dobu zajistí životnost a stálobarevnost motivu (Garance 5 let).
Samolepící dekorace Jeskynní lidé 001 je nabízena ve velikosti 84x60 cm a je vhodná pro ozdobení obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, dětského pokoje a různých částí Vašeho bytu či domu.
Vybírat můžete ze 40 barev a díky tomu vždy nálepka na zeď Jeskynní lidé 001 bude vypadat naprosto úchvatně. Aplikovat ji můžete na jakýkoliv čistý hladký povrch zbavený prachu a mastnoty, udrží se i na lehce hrubých stěnách. V případě potřeby lze samolepku bezpečně odstranit ze zdi bez porušení omítky.
Samolepku Jeskynní lidé 001 doručujeme do 3 dnů s dopravou ZDARMA.

zobrazit celý popis
Kategorie:
Jeskynní lidé
Značka:
Velkésamolepky.cz

Podobné produkty jako Samolepka na zeď Jeskynní lidé 001 - 84x60 cm

Zobrazit další